Щодо сплати щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2020 році

Шановні колеги! Нагадуємо, що розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2020 році складає 2102 гривні 00 копійок*.
Відповідне рішення Ради адвокатів України прийнято 13 грудня 2019 року.
Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року двома платежами згідно наступного розподілу:
шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону. В 2020 році це 1471 грн 40 копійок
шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України. В 2020 році це 630 гривень 60 копійок.
Звертаємо увагу адвокатів на те, що оплату необхідно здійснювати саме двома платежами на різні рахунки.
Коментар від бухгалтерії:
Будьте уважні при здійсненні платежу, та вказуйте ПІБ обов’язково, та перевіряйте правільність запорвнення платіжних документів. Є випадки коли в платіжу не вказано пари звище адвоката. Ті хто оплатив перевірте свої платіжки .як що нема призвища то підтвердіть надіславши нам копію платіжки. Додатково повідомляю для учасників АТО. Для звільнення від сплати внесків Вам необхідно подати заяву в Раду регіону і окремо в РАУ додавши посідчення учасника бойових дій.