Рада адвокатів Миколаївської області дбає про професійне зростання молодих юристів

Комітетом з стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області було проведено конкурс серед студентів, що навчаються у вищих навчальних закладах міста Миколаєва (зокрема, студентів Чорноморського державного університету імені Петра Могили, Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія») на кращу студентську наукову роботу за темою: «Проблемні питання законодавства України в галузі торговельного мореплавства та шляхи їх вирішення».

Фінансування конкурсу здійснено Адвокатським бюро «Панченко та партнери» та Адвокатським об’єднанням «Лойєрс Груп».

За результатами розгляду конкурсних робіт Комітетом було обрано переможців:

  • 1-е місце посіла Cереда Т.С. з роботою на тему: «Поняття та правовий режим морського порту», яка отримала диплом і грошову винагороду в розмірі 1500 гривень.
  • 2-е місце посів Ткач О.О. з роботою на тему: «Правові аспекти допустимості електронного коносамента у міжнародних морських перевезеннях», який отримав диплом і грошову винагороду в розмірі 1000 гривень.
  • 3-е місце посіла Скоробогата Ю.С. з роботою на тему: «Торгівельне мореплавство: загальносоціальні та міжнародно-правові аспекти», якаотримала диплом і грошову винагороду в розмірі 500 гривень.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбулась 26.04.2019 року на засіданні Ради адвокатів Миколаївської області. Переможців конкурсу вітали голова Комітету з стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області Панченко Сергій Володимирович та голова Ради адвокатів Миколаївської області Антипченко В’ячеслав Костянтинович.