Перемоги студентів у вирішенні проблемних питань законодавства України в галузі торгівельного мореплавства

Комітетом з стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області в черговий раз було проведено конкурс серед студентів, що навчаються у вищих навчальних закладах міста Миколаєва (зокрема, студентів Чорноморського державного університету імені Петра Могили, Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія») на кращу студентську наукову роботу за темою: «Проблемні питання законодавства України в галузі торговельного мореплавства та шляхи їх вирішення».

Фінансування конкурсу здійснено Адвокатським бюро «Панченко та партнери».

За результатами розгляду конкурсних робіт Комітетом було обрано переможців:
1-е місце посів Муштатов Ю.А. (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова) з роботою на тему: «Інститут рятування людей та майна на морі», який отримав диплом і грошову винагороду в розмірі 1500 гривень
2-е місце посів Загребаленко В.В. (Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія») з роботою на тему: «Проблеми торгівельного мореплавства України та шляхи їх вирішення», який отримав диплом і грошову винагороду в розмірі 1000 гривень.
3-е місце посіла Купенко А.І. (Чорноморський державний університет імені Петра Могили) з роботою на тему: «Реєстрація суден за процедурою «зручний прапор» в Україні»», яка отримала диплом і грошову винагороду в розмірі 500 гривень.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбулась 09 жовтня 2020 року на засіданні Ради адвокатів Миколаївської області. Переможців конкурсу вітали голова Ради адвокатів Миколаївської області Антипченко В’ячеслав Костянтинович та голова Комітету з стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області Панченко Сергій Володимирович.

Підтримуємо майбутніх колег разом!