Інструкція зі створення особистого кабінету в Центрі акредитації ВША НААУ

0. Перевірте актуальність електронної адреси та телефону, вказаних у Вашому профайлі в ЄРАУ. У разі виявлення помилки або відсутності вищезазначених даних зверніться до регіональної Ради адвокатів, у якій Ви обліковуєтесь, із заявою про надання відомостей до ЄРАУ.
1. Зайдіть на сайт Центру акредитації ВША НААУ. Початковою буде сторінка під назвою «Вхід». Вкажіть номер телефону у відповідному полі та натисніть кнопку «Вхід».
2. Оcкільки особистий кабінет у Вас ще не зареєстрований, система не побачить Вашого телефону у базі даних. Натисніть кнопку «Зареєструватись».
3. Система запропонує Вам дві можливості: зареєструватися як адвокат та як оператор підвищення кваліфікації адвокатів. Натисніть кнопку «Адвокат».
4. Вам відкриється форма, у якій необхідно вказати Ваші прізвище, ім’я та по батькові, електронну адресу та телефон. Після введення прізвища та імені реєстр автоматично почне шукати адвокатів, які відповідають запиту. Ви можете внести дані вручну або обрати себе зі списку. Заповніть всі поля у формі та натисніть кнопку «Реєстрація».
5. На Ваші електронну пошту та телефон буде вислано ДВА різні шестизначні коди. Вкажіть код з електронного листа у відповідному полі та код, надісланий по телефону, у полі «Код з смс» та натисніть на кнопку «Вхід».
6. Якщо попередні кроки були виконані правильно, Ви зможете зайти у особистий кабінет, де ведеться облік Ваших залікових балів, та реєструватися на заходи.